Ispanų kalbos vertimas

Ispanų kalbos vertimas

Greitas vertimas

Ispanų kalbos vertėjų paslaugų svetainėje rasite:

Kainos: 100 žodžių  – nuo  4 eur

  • Priklauso nuo teksto sudėtingumo, tematikos.
  • Vertimo patvirtinimas vertėjo parašu nemokamai.
  • Patvirtinimas antspaudu papildomai.
  • Patvirtinimas notariškai papildomai

Ispanų kalbos vertėjas

Gimtakalbiai ispanų kalbos vertėjai kiekvienoje šalyje
Turime vietinių vertėjų visose pasaulio šalyse, kuriose kalbama ispanų kalba. Mūsų ispanų kalbos vertėjai turi specifinės kiekvienoje šalyje vartojamos kalbos žinių. 

 

Ispanų kalbos vertimo paslaugos


GTS yra sertifikuotas ispanų kalbos vertimų biuras: mūsų kokybės vadybos sistemą kasmet tikrina licencijuota sertifikavimo įstaiga ir ji atitinka ISO 17100:2015 standartą. GTS teikia sertifikuotas ispanų kalbos vertimo paslaugas medicininiams, techniniams ir teisiniams dokumentams. Verčiame visus imigracijos ir oficialius dokumentus. Garantuojame, kad USCIS ir kitų šalių imigracijos institucijos priims mūsų vertimus.

Ispanų kalbos dokumentų vertimo paslaugos
Atliekame dokumentų vertimą iš anglų į ispanų kalbą bet kokiu formatu, įskaitant PDF, “MS Word”, “Powerpoint”, “Excel”, “Adobe InDesign” ir “Framemaker”. Kai reikia greitai ir kokybiškai išversti dokumentą iš anglų į ispanų kalbą, kreipkitės į mus.

Ispanų svetainės vertimo paslaugos


Teikiame interneto svetainių vertimo į ispanų kalbą paslaugas. Taip pat galite pasinaudoti mūsų nebrangiu tinklalapių vertimo įrankiu ir išversti savo nukreipimo puslapius į ispanų kalbą. Patikrinkite ją ir gaukite momentinį kainos pasiūlymą internetu dabar.